Giresun, Görele, Dayly Köyü - Özlemin Bitti?i Yerdesiniz... Anasayfa    |    İletişim
Daylı Köyü
Anasayfa | Haber Ara | Chat | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Z.Defteri | Sitene Ekle |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

DÖVİZ

  Döviz Alış Satış
  Dolar 18.6123 18.6458
  Euro 13.6199 13.7101

HAVA DURUMU

Daylı Köyü Derneği

Yaklaşık sekiz, dokuz yıl önce hepimizin bildiği gibi İstanbul'da "Daylı Köyü" adına bir dernek kurmak, insanlarımızı iyi, kötü günlerinde bir arada tutmak için çıktığımız yolda sanırım epey yol aldık. Bu bölümde sizlere derneğimizin kuruluş çalışmaları hakkında, kısa bilgi ile yetinip, kuruluşunda emeğini esirgemeyen ve hala gönüllü alayı gibi çalışan bütün arkadaşlarımızı izninizle kutlamak istiyorum. Bu güne hep beraber gelmemizde payı olan bütün köylümüz, hemşehrilerimiz ve dostlarımıza katkılari ve bundan sonra esirgemeyecekleri destekleri için de tekrar derneğimiz yönetim kurulu adına teşekkür ediyoruz.

Her zaman yapıcı fikirleri ve fikirlerini hayata geçirmede aceleci olan, sonuca en kısa zamanda varmada heyecanını hiç kaybetmeyen, her türlü başarılı çalışma sonunda derin haz ve keyif alan, bizleri de bu konularda sürekli teşvik eden Sayın Basşkanımız Ali KAYA'yı da nezdinizde anmadan ve ona her zaman hizmetleri için teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Yine başkan Ali KAYA'nın girişimleri ile Kasımpaşa'da toplanarak temellerini attiğimiz derneğimizin çalışmalarında dernek tüzüğümüzün hazırlanışı ve yazılımında toplantılarımıza katılan, destek olan Yaşar İMAMOĞLU'na da derneğimiz adına teşekkür ediyoruz.

Şimdi 1998 yılının ilk aylarında temellerini attığımız derneğimizin Kurucular Kurulu üyelerini tanıyalım.

Ali KAYA
Başkan

1943 Görele-Daylı Köyü doğumlu olan Ali KAYA ilkokul yıllarının ardından İstanbul'da Kasımpaşa Tersanesinde çalışarak emekli olmuştur. Üç çocuk babası olan başkan, yılın büyük bir zamanını İstanbul'da ve yaz aylarında köyde ikamet eder.

Coşkun YILMAZ
Başkan Yardımcısı

1956 yılında Görele'de doğan Coşkun YILMAZ, orta ve lise tahsilini İstanbul'da tamamlamış, halen serbest ticaret erbabı olup, plastik kalıp ve makine imalatı üretimi ile profesyonel olarak uğraşmaktadır. Evli ve beş çocuk babasıdır.

Mustafa Şeref BEKTAŞ
Başkan Yardımcısı Muhasip üye

1952 yılı Görele doğumlu olan Mustafa BEKTAŞ ilk, orta ve lise eğitimini Görele'de tamamlamış, İstanbul'da İşletme Yüksek Okulu, Marmara İktisat ve İdari Bilimler işletme dalı diploması almıştır. Çeşitli firmalarda Muhasebe Müdürlüğünün yanı sıra Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak ta çalışan Musatafa Şeref Bektaş, emekli olup, evli ve iki çocuk babasıdır.

Feyzullah ÖNDER
Başkan Yardımcısı

1947 Görele doğumludur. Feyzullah ÖNDER ilk ve orta öğrenimini Kasımpaşa'da tamamladıktan sonra Matbaa Meslek Lisesini bitirmiştir. Kendi adına Kasımpaşa'da açmış oldugu matbaasında çalışma hayatını sürdürmektedir. Başkanı oldugu 80 dairelik bir yapı kooperatifini başarıyla yöneten arkadaşımız, evli ve iki çocuk babasıdır.

Seyit CINDIK
Başkan Yardımcısı Genel Sekreter
1960 yılı Görele Daylı köyünde doğmuş, ilk, orta ve lise tahsilini Görele'de tamamlamıştır. 1988-89 yıllarında vekil öğretmenlik yapmıştır, 1983-90 yılları arasında devlet memuru olan Seyit CINDIK 1990'da Beyoğlu Devlet Hastanesi Müdür Muavinliği görevinden istifa ederek özel sektöre geçmistir. İstanbul A.Ö.F İş İdaresi mezunu olup, halen serbest muhasebeci mali müsavir olarak özel sektörde çalışmakta, evli ve iki çocuk babasıdır.

Dt.Dr.İbrahim KELEŞ
Başkan Yardımcısı

1955 İstanbul doğumlu olan İbrahim KELEŞ, ilk ve orta okul tahsilini İstanbul, lise tahsilini Izmir'de tamamlamış, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1979 yılında bitirip 1982'de serbest diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Evli ve üç çocuk babası olan İbrahim KELEŞ, halen Kasımpaşa'da diş hekimliği mesleğini sürdürmektedir.

Yakup HACIOĞLU
Başkan Yardımcısı
1965 yılı Görele doğumlu olan Yakup HACIOĞLU, ilk, orta ve lise tahsilini Görele'de tamamlamıştır. Veteriner hekim olan Yakup Hacıoğlu, Üsküdar'da serbest ticaretle uğraşmaktadır. Evlidir.

Ahmet KELEŞ
Başkan Yardımcısı
1952 İstanbul Kasımpaşa doğumlu olan Ahmet ağabeyimiz orta okul mezunu olup evli ve üç çocuk babasıdır. 1994 yılı Deniz Bankası Şehircilik hatları İşletmesinden "Başmakinist" olarak emekli olmuştur. Renkli kişiliği, yüksek sesli konuşması, her zaman neşeli tavırları ile etrafında sevgi seli oluşturmasını bilen Ahmet ağabeyimiz, bıyıklarına ayrı bir itina gösterir ki kendisine de çok yakışır.

Alibey KARA
Başkan Yardımcısı

1952 yılında Daylı Köyünde doğan Ali bey, İstanbul İçerenköy'de ikamet etmekte, yaklaşık 40 yıldır otomobil tamir, bakım, onarım ve alım satımı ile uğraşmakta, Çeliktepe'deki (Otobaşaran) işyerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.(Başkan Yrd.Ahmet Keleş ile bıyıklarına; günde iki kez masaj yaptırdıklarını söyleseler de ben pek inanmadim :) Ali ağabeyimiz, evli ve üç çocuk babasıdır.

Hüseyin YILMAZ
Başkan Yardımcısı
1965 yılında Daylı'da doğan Hüseyin Yılmaz ilk, orta ve lise tahsilini Görele'de tamamlamıştır. Halen Kadıköy'de serbest ticaret ile uğraşan arkadaşımızın iştigal konusu tibbi cihazlar ve sağlık malzemeleridir. Evli ve iki çocuk babası olup Küplüce'de ikamet etmektedir.

Turgut GöKÇE
Başkan Yardımcısı
1960 Görele doğumlu olan Turgut Gökçe; halen İstanbul Küplüce'de ikamet etmekte ve Kasımpaşa'daki işyerinde yaklaşık 25 yıldır oto kaporta boya tamir bakım ustası olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Cafer AKDAL
Başkan Yardımcısı

1955 İstanbul doğumlu olan Cafer Bey, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup, evli ve üç cocuk babasıdır. Halen Kasımpaşa'da ikamet eden arkadaşımız 2.iş olarak minibüs işletmeciliği ile uğraşmaktadır.

DERNEK İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Kasımpaşa , Değirmen Arkası Sk. No: 21/30 Hicret Pasajı Beyoğlu / İstanbul
Telefon: 0212 253 54 55
 

DUYURU

YENI YIL01 Ocak 2014

ANKET

Dernek Çalışmalarımızı Nasıl Buluyorsunuz?

Tüm Anketler

TAKVİM

SAYAÇ

ÖNEMLİ LİNKLER

SAYAÇ

daylikoyu.org.tr © 2007 - 2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Köşe yazılarından yazarları, yorumlardan yorumu yazan şahıslar sorumludur. Daylikoyu.Org.Tr sorumlu tutulamaz.
Web: www.daylikoyu.org.tr | E-Mail: info@daylikoyu.org.tr
Altyapı: Mydesign | Tasarım: